Maloniai kviečiame apsilankyti naujai įkurtoje Poškynės sodyboje. Sodybą iš visų pusių supa gražus, ramus bei tvarkingas miškas. Čia Jūs galėsite pabėgti nuo kasdienybės ir rūpesčių. Tai puiki vieta vertinantiems privatumą ir gerą poilsį. Kviečiame Jus švęsti vestuves, gimtadienius, jubiliejus, rengti klasiokų, bendradarbių susitikimus, organizuoti bernvakarius, mergvakarius, teminius vakarėlius, ar tiesiog smagiai ir turiningai leisti laiką su draugais ar šeima.

 

Galerija

Paslaugos

Jūsų šventei siūlome naujai įrengtą erdvią pokylių salę talpinančią 50 ir daugiau žmonių, su lauko terasa ir gražiu vaizdu į tvenkinį bei mišką. Jūsų poilsiui antrame aukšte įrengti jaukūs miegamieji. 
Pirties pastate, (kur įrengta pirtis), yra malkomis kūrenamas židinys, pokylių salė iki 20 vietų, dušas, tualetas. Musų pirtis yra tradicinė, rusiška, kūrenama malkomis, akmenys liejami vandeniu. Antrame aukšte įrengti du miegamieji šešiolikai asmenų. Kieme, ant tvenkinio kranto, yra didelis kubilas, lauko židinys su pavėsine, laužavietė. Vaikams yra įrengta žaidimų aikštelė su smėlio dėže. Mėgstantiems aktyvų poilsį galime pasiūlyti futbolą, tinklinį, ar pažaisti dažasvydį miške.
 Poilsio zonos teritorija 3 ha.

Susisiekite

Galite su mumis susisiekti šiuo paštu arba skambinkite numeriu 8-614-26291 arba 8-655-17170. Taip pat galite siųsti užklausą per žemiau esančia formą:

Jūsų vardas

Jūsų paštas

Jūsų užklausa

Vieta